23 січ. 2021

Облаштування навчальних приміщень для учнів 5-11 класів школи №22

22 січ. 2021

10-А ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Соборність розуміє кожен власно, Що це таке? – задасть питання вчасно, – Це єдність духу, сил мого народу, Що нас єднає мужність, волю, вроду. Це час минулий у теперішню хвилину, Це піклування щире про родину, Це той завіт, що нам Кобзар давав, Це те, про що він мріяв і писав, Це ті рядки, що складені навіки, Це для душі вірші, що серцю ліки, Це золоті слова про той садочок, Про ті гаї, Дніпро, синів і дочок. Це кожен з нас, як часточка країни, Це сміх гучний щасливої дитини, Це спів птахів над рідним нашим гаєм, Веселка райдужна, проходить що над плаєм, Це те, що може краще відтворити, Що може нам майбутнє привідкрити, Це наші мрії в дійсності новій, Це світле небо миру і надій, Це сонце, роси, квіти навесні, Це щось приємне, що ми бачимо у сні. Соборність, я вважаю, – то сім’я, То Україна, нененька моя!
22 січ. 2021

З ДНЕМ ОБІЙМІВ!!!

Обіймаючи батьків, ми стаємо спокійними, Обіймаючи коханих, ми стаємо щасливими, Обіймаючи дітей, ми стаємо добрими, Обіймаючи друзів, ми стаємо щирими, Обіймаючи знайомих, ми стаємо відкритими, Обіймаючи життя, ми стаємо мудрими... Обіймайтеся частіше!
19 січ. 2021

Всесвітній день снігу

Останнім часом українці все менше бачать снігу взимку, і хоча сьогодні сніг лежить майже всюди в Україні, ми вже знаємо, що скоро він розтане. Треба сказати, більше половини жителів Землі жодного разу у своєму житті не стикалися зі снігом. Судячи з теперішніх прогнозів погоди, ми маємо всі шанси до них приєднатися. Офіційно ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СНІГУ був створений для популяризації зимових видів спорту серед молоді. Гірські лижі, сноуборд, бобслей, ковзанки, керлінг, біатлон, хокей – це найпопулярніші з них.
18 січ. 2021

День сніговика

У багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. А ось християнська легенда говорить про те, що сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба. І наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому, коли зі снігу ліпили маленького сніговичка, йому шепотіли свої заповітні бажання. Як добре, що цього року 1-І класу випала нагода зліпити сніговичків і загадати бажання.
13 січ. 2021

Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на здоров’я!

11 січ. 2021

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ "ДЯКУЮ"

Міжнародний день “дякую” покликаний нагадати людям про цінність хороших манер, заснований за ініціативи ЮНЕСКО і ООН. Дякуємо батькам, учителям, друзям, членам сім'ї просто так, за те, що вони є, люблять і цінують нас.
5 січ. 2021

Алгоритм подачі заяв на пробне ЗНО

30 груд. 2020

З Новим Роком

З роком Новим, з новим щастям! Хай святковим буде настрій. Хай дива чекають вас Кожен день і повсякчас. Хай горять яскраво зорі, Подарунків буде море. Радості вам, позитиву, Хай складеться рік щасливо! З роком Новим, з новим щастям! Хай святковим буде настрій. Хай дива чекають вас Кожен день і повсякчас. Хай горять яскраво зорі, Подарунків буде море. Радості вам, позитиву, Хай складеться рік щасливо!