29 жовт. 2019

28 жовт. 2019

Відпочинок на канікулах

25 жовт. 2019

Змагання зі спортивного орієнтування "Дніпрова хвиля - 2019"

9- В взяв участь у змаганнях зі спортивного орієнтування "Дніпрова хвиля - 2019"
25 жовт. 2019

День визволення Дніпра(Дніпропетровська) від нацистських загарбників

Учні підготували привітання ветерана до Дня визволення Дніпра (Дніпропетровська) 25.10.1943! В кінці зустрічі Воскобойніков Володимир Григорович розказав декілька історій про минулі часи, а також подарував книгу.
24 жовт. 2019

Зустріч представників 9-их, 10-их та 11-их класів з віцеконсулом Посольства США в Україні Раяном Рейнолдсом

Сьогодні відбулася зустріч представників 9-их, 10-их та 11-их класів з віцеконсулом Посольства США в Україні Раяном Рейнолдсом. Зустріч була надзвичайно емоційною, теплою, а головне -інформативною. Діти спілкувалися з носієм мови із впевністю, залюбки розказували про себе та нашу країну. Віцеконсул був вражений високим рівнем знань та подякував за активність.
24 жовт. 2019

Всеукраїнська онлайн конференція за темою "Ідентичність української молоді"

21 жовт. 2019

Щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнів

21 жовт. 2019

Робота зі шкільним офіцером поліції

Зустріч з Міністром освіти і науки України Ганною Новосад

Учні школи Рашевський Влад, Найдьон Кароліна та Михайлова Катерина були запрошені на зустріч з Міністром освіти і науки України Ганною Новосад. Всі присутні змогли висловити свої ідеї щодо покращення та реформування системи освіти.
18 жовт. 2019

Учні на екскурсії

Учні молодшої школи на екскурсії