З історії нашої школи

Наша школа гостинно відкрила свої двері для учнів 1 вересня 1981 року.

Першим директором був Овчаренко Вадим Петрович.

З 1988 по 1998 рік  директором СШ № 22 була Баляй Світлана Борисівна– натхненна, цілеспрямована людина. Все тепло її душі та любов до дітей допомогли їй створити не просто школу, а міцний фундамент для формування і становлення особистості.
Саме під керівництвом Світлани Борисівни СШ № 22 отримала статус  спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови.

Левіна Ірина Львівна – директор нашої школи з 1998 року по 2014 рік

Piccy.info - Free Image Hosting

Ткач Наталія Владилинівна – директор нашої школи з 2014 року.

З 2001 року школа набула статусу обласного наукового навчального закладу, який працює за темою:  "Становлення  позитивної. Я - концепції учасників педагогічного процесу в умовах гуманізації освіти”

З 1997 РОКУ В ШКОЛІ ПРАЦЮЮТЬ ВОЛОНТЕРИ КОРПУСУ МИРУ

Корпус Миру розпочав свою діяльність у 1995 році у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 1074 від 29.12.1995р.

За цей час близко 600 добровольців працювали в Україні. Започатковано і успішно здійснюється з проекти:

- Економічного розвитку

- Викладання англійської мови, як іноземної (TEFL)

- Охорони довкілля

- Проектом викладання англійської мови  як іноземної керують Американські Ради з Міжнародної освіти.

СШ № 22 активно співпрацює з Корпусом Миру. Результатом цієї співпраці є викладання англійської мови волонтерами Корпусу Миру:
- 1997 – 1999 Естер Лімб (Каліфорнія, США)
- 2004 – 2006 Метью Тейлор (Флоріда, США)
- 2010-  Аарон Йоманс (Арканзас, США)
- 2011-2013- Кетрiн Херрера (Калiфорнiя, США) працює на посаді вчителя англійської мови.

Волонтерами були проведені міжнародні методичні семінари за участю викладачів із Канади, Німеччини, США. Семінари присвячувались новітнім технологіям навчання іноземної мови.

Естер Лімб та Метью Тейлор активно допомагали в роботі клубів англійської мови та дебатів, а також брали участь в підготовці учнів до різнорівневих олімпіад. Будучи носіями мови та громадянами США волонтери сприяли розвитку соціокультурної та соціолінгвістичної компетенції учнів, допомагали розширити світогляд, заохочували до сприйняття концепції власних допягнень, громадянської відповідальності, підвищували мотивацію до вивчення іноземних мов.

Кетрін Херрера активно допомагає в роботі клубів англійської мови та дебатів, а також бере участь в підготовці учнів до різнорівневих олімпіад. Будучи носіями мови та громадянами США волонтери сприяють розвитку соціокультурної та соціолінгвістичної компетенції учнів, допомагають розширити світогляд, заохочують до сприйняття концепції власних досягнень, громадянської відповідальності, підвищують мотивацію до вивчення іноземних мов.

Учні 1 – 11 класів залюбки відвідують уроки, які проводяться американськими вчителями.