Правила прийому

Порядок прийому і відрахування учнів

2.1. Зарахування учнів до спеціалізованих шкіл здійснюється на конкурсній основі згідно з Інструкцію про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом МОН України від 19.06.2003 р. № 389, з урахуванням нахилів та здібностей дітей і готовності їх до навчання.

2.2. Для зарахування учнів до 1 класу батьки чи особи, які їх заміняють, подають свідоцтво про народження та медичну довідку про стан здоров’я дитини.

2.3. За спеціалізованою школою територія обслуговування не закріплюється.

2.4. Кількість учнів у класі не повинна перевищувати 25-30 осіб.

2.5. Відрахування учнів із спеціалізованих шкіл можливе згідно рішення педагогічної ради:

-  за бажанням учнів, їх батьків (осіб, які їх замінюють);

-  у випадках, коли учні не можуть засвоїти навчальну програму з іноземної мови для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов і мають за підсумками семестрового та річного оцінювання початковий рівень навчальних досягнень хоча б з одного предмета, що вивчається поглиблено.