КЗО "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови" ДМР

   





План роботи на зимових канікулах 2019/2020 н.р.

 

 

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

«СПЕЦІАЛІЗОВАНА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 22

З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ»

 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

              «Затверджую»

                                                                     Директор                    

                                                                         КЗО «Спеціалізована середня

                                                                         загальноосвітня школа № 22

                                                                         з поглибленим вивченням

                                                                         іноземної мови » ДМР

                                                                          ____________________                 

                                Ткач Н.В.

 

План роботи

на зимових канікулах 2019/2020 н.р.

Дата

Час

Клас

Захід

Відповідальний

№ каб

Примітки

21.12

09.00

1-4

Екскурсія до м.Київ

Коломоєць А.А.

Шаляхіна О.О.

Хомич К.Ю.

Петрушина В.В.

Візир В.А.

 

 

10.00

Похід до кінотеатру

Сінько Т.М.

 

 

10.00

Майстер-клас «Новорічна ялинка»

Муштей Д.М.

22

 

10.00

5-8

Екскурсія до м.Київ

Гордієнко Г.П.

Ломако О.М.

 

 

17.00

Театралізована програма «Хранителі снів»

Зільберман С.В.

 

 

23.12

 

10.00

1-4

Різдвяні читання в бібліотеці

Бузинна Т.П.

Бібліотека

 

09.00

5-8

Майстер-клас «Ялинкові прикраси»

 

Помагайко О.В.

Курочкіна В.М.

Скляр К.О.

 

27,56,44

 

 

09.00

9-11

Екскурсія до м.Львів

Скрипченко О.П.

Жежук Н.М.

 

 

24.12

09.00

1-4

Прогулянка в парк «Зелений гай»

Уманець А.В.

 

 

10.00

5-8

Майстер-клас з розпису пряників

Кудрявцева О.О.

50

 

10.00

Майстер-клас «Новорічна прикраса»

Мастипанова А.А.

45

 

10.00

9-11

Репетиція гри «Джура»

Уманець А.В.

Актова зала

 

26.12

09.00

1-4

Конкурс малюнків «Чарівниця зима»

Уманець А.В.

Актова зала

 

11.30

5-8

Екскурсія до пожежної частини

Гордієнко Г.П.

Ломако О.М.

 

 

10.00

9-11

Квест «Господарі свята»

Уманець А.В.

Актова зала

 

27.12

09.00

1-4

Виготовлення ялинкових прикрас з підручних засобів

Уманець А.В.

Актова зала

 

27.12

10.00

5-8

Засідання УС «Дельта

Уманець А.В.

Актова зала

 

11.00

9-11

Перегляд мюзиклу «Вечора на хуторі біля Диканьки»

Уманець А.В.

Актова зала

 

28.12

09.00

1-4

Гра «Новорічні забави»

Уманець А.В.

Актова зала

 

10.00

5-8

Засідання клубу «Співдружність»

Михайлова А.О.

42

 

11.00

9-11

Репетиція гри «Джура»

Уманець А.В.

Актова зала

 

02.01

09.00

1-4

Прогулянка до центральної ялинки

Уманець А.В.

 

 

10.00

5-8

Вікторина «На Різдво…»

Уманець А.В.

Актова зала

 

11.00

9-11

Перегляд фільму «Один вдома»

Уманець А.В.

Актова зала

 

03.01

10.00

1-4

Майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок з паперу

Потапчук Ю.В.

5

 

17.00

Вистава «Холодне серце королеви»

Камуліна Л.М.

 

 

10.00

5-8

Майстер-клас з петриківського розпису

Сидорук Н.В.

57

 

11.00

9-11

Вікторина «Українські обряди»

Уманець А.В.

Актова зала

 

 

 

 

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting