КЗО "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови" ДМР

   





Переможці міських олімпіад

 

Переможці міських олімпіад

Прізвище, імя учня

Місце

Предмет

Клас

Вчитель

Сливка Софія

І

англійська мова

10-А

Сімейкіна Л. І.

Абрамова Софія

І

англійська мова

9-А

Левіна І. Л.

Байбуза Марія

ІІ

англійська мова

11-Б

Смірнова О. І.

Сирота Єлизавета

ІІ

англійська мова

10-А

Сімейкіна Л. І.

Єршова Анна

ІІ

англійська мова

10-Б

Шепель І. О.

Грішина Анастасія

ІІ

англійська мова

9-В

Крюкова І. Ф.

Шипка Поліна

ІІ

англійська мова

9-А

Левіна І. Л.

Найдьон Кароліна

ІІ

англійська мова

8-А

Сімейкіна Л. І.

Костенко Лада

ІІ

англійська мова

8-В

Помагайко О. В.

Палагута Аліна

ІІІ

англійська мова

11-Б

Смірнова О. І.

Скрипник Богдан

ІІІ

англійська мова

8-В

Красильщик Т. А.

Сирота Єлизавета

ІІ

біологія

10-А

Шевцова І. Г.

Косюг Лілія

ІІІ

історія

11-Б

Михайлова А. О.

Борисенков Дмитро

ІІІ

математика

8-В

Джежела О. О.

Найдьон Кароліна

ІІІ

німецька мова

8-А

Сидорук Н. В.

Горошко Катерина

ІІ

німецька мова

9-В

Ломако О. М.

Абрамова Софія

ІІІ

німецька мова

9-А

Ломако О. М.

Байбуза Марія

ІІІ

німецька мова

11-Б

Ломако О. М.

Оніщенко Марія

ІІІ

обр. мистецтво

6-А

Скрипченко О. П.

Палагута Аліна

І

укр. мова та літ-ра

11-Б

Богомазова А. В.

Михайлова Катерина

І

укр. мова та літ-ра

9-Б

Богомазова А. В.

Сирота Єлизавета

І

укр. мова та літ-ра

10-А

Кудрявцева О. О.

Борисенков Дмитро

І

фізика

8-В

Гордієнко Г. П.

Максін Станіслав

ІІІ

фізика

11-А

Гордієнко Г. П.

Борисенков Дмитро

ІІІ

хімія

8-В

Калашнікова Т. І.

Максін Станіслав

ІІІ

хімія

11-А

Калашнікова Т. І.

 

 

 

 

 

Правовий квест

10 учнів

ІІІ

правознавство

11-Б,  11-А

Михайлова А. О.

 

 

 

 

 

Міський конкурс авторської пісні «На крилах пісень»

Вокальне тріо:

І

музичне мистецтво

 

Скрипченко О. П.

Луньова Анастасія

 

 

11-Б

 

Горошко Катерина

 

 

9-В

 

Шипка Поліна

 

 

9-А

 

 

 

 

 

 

Арт-олімпіада «Камертон»

хор-клас

ІІ

музичне мистецтво

5-І

Скрипченко О. П.

 

 

 

 

 

Конкурс ім. Т. Г. Шевченка

Михайлова Катерина

І

укр. мова та літ-ра

9-Б

Богомазова А. В.

           

Міжнародний конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика

Михайлова Катерина

І

укр. мова та літ-ра

9-Б

Богомазова А. В.

Фоменко Ліна

ІІ

укр. мова та літ-ра

11-Б

Богомазова А. В.

Кузьміних Марія

ІІІ

укр. мова та літ-ра

7-Б

Жежук Н. М.

Артюхова Злата

ІІ

укр. мова та літ-ра

6-І

Данилова Р. Л.