25 травня 2014 року учні 7-х 8-х класів нашої школи з нагоди 180- річчя з дня заснування Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів Кирила і Мефодія  відвідали захід інформаційно -ресурсний центр "Вікно в Америку " при відділі іноземної літератури. Учні ознайомилися з презентацією про створення та історію бібліотеки за час її існуваня.

9 жовтня 2014 року Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" завітав в гості до школи з презентацією "Історія популярної американської музики". З презентацією із задоволення ознайомилися учні 9-11 класів та дізналися багато цікавого про історію створення джазу, блюзу, реггі, кантрі та інших музичних напрямків і стилів американської музики.  Ознайомилися також з презентацією книжкової літератури про історію музики.