10 - Б клас вітає з Міжнародним днем рідної мови

Щороку 21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day). А запровадили його для сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності. Українська мова – одна з найбільш вокальних та милозвучних мов світу. Українська мова має свій офіційний сайт, який містить багато цікавої інформації і про історію мови, і багато корисних для справжніх гуманітаріїв практичних даних.
21 лют. 2021

Рідне слово… Скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету і вогню! Скільки в тобі доброти і лагідності, мудрості земної, закладеної ще славними вільнолюбними предками. Що може бути дорожчим для людини, як рідне слово?

10-А до Міжнародного дня рідної мови

Мова - державна перлина, Нею завжди дорожіть Без мови немає країни - Мову, як матір, любіть.
21 лют. 2021

До Міжнародного дня рідної мови учні 1-І класу взяли участь у грі-квесті "Як козаки океаном рідної мови подорожували", створили ілюстрації до українських народних казок та творів українських письменників, розіграли призи в лотереї "Українські сувеніри".
20 лют. 2021

Сьогодні, 20 лютого, Україна згадує одну із трагічних сторінок своєї історії й вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього року – вже сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. Небесна Сотня – то в серцях вогонь. Він гаряче палав за Україну. Віднині тихим співом заспокой Ти, земле рідная, свою дитину.
20 лют. 2021

10 -А вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні

І голосили небеса вітрами, Вставав народ за янголів у бій, Вони крильми от там стоять над нами, І кожен з них у пам’яті живий!
19 лют. 2021

19 лютого-.День Державного Герба України.

Держа́вний Герб Украї́ни — герб держави України, один із чотирьох її офіційних символів поряд із прапором, гі́мном і Конституцією. 19 лютого 1992 року затверджено Малий Державний Герб України.
17 лют. 2021

10-Б вітає із Днем спонтанного прояву доброти! Разом зробимо світ добріше!

16 лют. 2021

10-Б закликає жайворонками весну у свято Стрітення

14 лют. 2021

День святого Валентина – прекрасне свято! Воно зігріте любов’ю мільйонів люблячих сердець і несе натхнення в кожен дім! 10-Б вітає з цим чудовим святом! Нехай всі мрії збуваються!