25 лют. 2021

Свято поезії " Лесина пісня" до 150 - річчя від дня народження Лесі Українки. Прозвучали у виконанні учнів 5 - Б класу відомі вірші " Мамо, іде вже зимв", " Надія", " До мого фортепіано!". Піднотували малюнки, музичні твори, тематичну газету " Цікаві факти життя Лесі Українки".
25 лют. 2021

Урок-гра «Факт чи фейк про Лесю Українку»

25 лют. 2021

Вірші Лесі Українки (справжнє ім’я Лариса Петрівна Косач-Квітка) – це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу. ..... Весни такої не було й не буде, як та була,що за вікном цвіла! До 150- річчя з дня народження Лесі Українки від 4- А класу
25 лют. 2021

25 лютого 2021 року – 150 років від дня народження Лесі Українки. «Гетьте, думи, ви хмари осінні! То ж тепера весна золота!» 4-І вітає

25 лют. 2021

25 лютого учні 11-Б класу взяли участь у вікторині ,,Ти себе Україною звала,, , з нагоди відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки

24 лют. 2021

Наші переможці

Вітаємо переможців районного конкурсу читців "І твоя,Кобзарю, слава..." . Диплом 1 ступеня Паненко Діана (7-І) Диплом 2 ступеня Шаляхіна Валерія (10-А) Шкуренко Каріна (9-І) Бажаємо успіхів Діані та її керівнику Кудрявцевій Олені Олександрівні на міському конкурсі!
24 лют. 2021

У лютому 1574 року у Львові завдяки Іванові Федорову побачила світ перша друкована книжка на території сучасної України-"Апостол". Книги- це дивовижний світ, пізнавайте його.

23 лют. 2021

Учні 5 - Б класу взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі " Зимові свята та традиції українського народу".

23 лют. 2021

День мови у 6-а та 6- б класах

Насіння крилате, Радіє насіння, Що вміє літати. Це клени високі З осінньої гілки Синів проводжають В далеку мандрівку. І згадують сумно Дерева бувалі: Колись і вони Над землею літали! – Ми знову знялись би, Як наше насіння, Та роки не ті, І тримає коріння… Кружляє у небі Насіння крилате, Радіє насіння, Що вміє літати. Одна насінина З кленової крони Довірливо сіла Мені на долоню. І каже:- Я довго Блукала над містом, Але на асфальт Не наважилась сісти. Благаю, мій друже, Якщо це не важко, Візьми й посади мене В землю, будь ласка. Я виросту кленом У нашому краї І шумом зеленим Тебе привітаю.
22 лют. 2021

Вітаємо ученицю 11 - А класу Найдьон Кароліну з першим місцем у Всеукраїнському конкурсі МАН ( місто) та її керівника Михайлову Анжеліку Олексіївну! Пишаємося та бажаємо успіхів!