6 бер. 2021

Зі святом весни від 4- А

Весна-це час мріяти та кохати! Нехай з рідного порога Завжди йде легка дорога. Хай життя барвінком в"ється, Доля гарною вдається!
3 бер. 2021

Увага!!! Конкурс!!! Підтримайте нашу школу своїм голосом! Уважно прочитайте умови! Саме ваш голос для нас дуже важливий!

Даруємо інтерактивну дошку! Ну що? Дочекалися?! Ми починаємо!!! Розповідаємо правила: Прямо зараз у телеграм каналі «ГумДеп Дніпро» https://t.me/humpolitic розпочалося голосування. Все що потрібно зробити - це знайти свою школу та проголосувати. Обов’язкова умова: ви повинні бути підписані на телеграм канал, тільки тоді ми зарахуємо голос. 9 березня о 10:00 ми закриваємо голосування та визначаємо переможців, а їх у нас буде аж 10! І всі вони отримають цінні подарунки! Покажіть нам, що ви активна школа! Надсилайте цей пост своїм друзям, знайомим, поширюйте у бесіди соціальних мереж.
3 бер. 2021

Відкривайте щоразу новий світ, читаючи книги!

2 бер. 2021

Радійте весні, любіть та бережіть її красу

26 лют. 2021

Ні долі, ні волі у мене нема, Зосталася тільки надія одна....

Ні долі, ні волі у мене нема, Зосталася тільки надія одна: Надія вернутись ще раз на Вкраїну, Поглянути ще раз на рідну країну, Поглянути ще раз на синій Дніпро, – Там жити чи вмерти, мені все одно; Поглянути ще раз на степ, могилки, Востаннє згадати палкії гадки… Ні долі, ні волі у мене нема, Зосталася тільки надія одна
26 лют. 2021

1-А клас: учасники та переможці Олімпіади "Всеосвіта зима".

Учні 11- А брали участь у вікторині до ювілею Л. Українки

25 лют. 2021

25 лютого відбулася міжнародна конференція за темою ,,Зміни клімату,, з учнями the Ellis Shoole з Пенсільванії Пітзбурга США. В заході брали участь учні нашої школи: Найдьон Кароліна, Олєшко Оля, Кісенко Вова -11 - А клас, Шаляхіна Валерія - 10- А клас, Гнідаш Олег - 9-Б клас.
25 лют. 2021

25 лютого 2021 року виповняється 150 років від дня народження Лесі Українки - однієї із центральних постатей в історії національної культури.

Стояла я і слухала весну, Весна мені багато говорила, Співала пісню дзвінку, голосну То знов таємно-тихо шепотіла.
25 лют. 2021

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…" 1-А до Дня нарождення генія української літератури Лесі Українки