25 бер. 2021

Ювенальні поліцейські Дніпра закликають батьків подбати про безпеку дітей під час весняних канікул❗️ Надаємо декілька порад, як зробити відпочинок ваших дітлахів безпечним: ▶️ Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. ▶️ Не залишайте дітей без нагляду! ▶️ Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху (особливо це стосується користування велосипедом, роликами). ▶️ Наголошуйте про те, щоб діти не створювали криміногенної ситуації своєю поведінкою (бійки, брутальна поведінка). ▶️ Ліки, отрутохімікати, пальне, тримайте під замком. ▶️ Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Найліпший спосіб захистити дітей – приділяти максимум уваги та навчати простих правил безпеки життєдіяльності.
25 бер. 2021

Вітаємо переможців міського літературно- мистецького конкурсу " Собори наших душ" номінація " Наддніпрянські замальовки" ( образотворче мистецтво). Мокра Варвара- 5 - І клас; Продайко Софія - 5 - Б клас; Бояркіна Орина - 5 - Б клас; Гринько Анастасія - 7- І клас; Сергєєва Каміла - 7 - І клас. Бажаємо творчих успіхів!
24 бер. 2021

Квітковий фестиваль весняних квітів від 4-А класу

Квіти. Чарівні квіти. Кольорові,великі й малі. Ви умієте душу зігріти, Бо й самі ви-душа землі!
23 бер. 2021

23.03.2021 учні 6-В класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Як це працює?". Вітаємо призерів і всіх учасників!

23 бер. 2021

ВІТАЄМО КАМЛИКА ФЕДОРА, СОБОЛЄВУ ЄЛИЗАВЕТУ ТА ШАЛЯХІНУ ВАЛЕРІЮ, які стали дипломантами челенджу “ТОП-5 цікавих фактів про Т.Г.Шевченка"

Термін: з 29.03.2021 до 13.04.2021

Відповідно до протоколу засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня № 30 від 22.03.2021 (пункт 7, 8, 10, 11, 12, 13), детально за посиланням https://bit.ly/3vQT1h1 Було вирішено: Керівникам закладів загальної середньої освіти організувати дистанційне навчання для учнів 5-11 класів, роботу початкової школи забезпечити у звичайному режимі; Керівникам закладів дошкільної освіти міста забезпечити у звичайному режимі Керівникам позашкільних навчальних закладів усіх типів та профілів, включаючи спеціалізований мистецький та спортивний забезпечити переведення вихованців на дистанційне навчання; Керівникам закладів культури забезпечити переведення вихованців клубних формувань на дистанційну роботу. Термін: з 29.03.2021 до 13.04.2021
22 бер. 2021

Вітаємо переможця (1 місце) міського етапу обласної природоохоронної акції «Годівничка» м. Дніпро Ілющенка Максима (8-І)!!! Бажаємо натхнення і успіхів!

22 бер. 2021

Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2021»

09.03 – 12.03.21 року у Києві проходив фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2021». Дніпропетровську область представляла команда учнів нашої школи. До журі було надано проєкти у 7 номінаціях: «Анімація» - 3 проєкти, «Комп’ютерне мистецтво» - 1, «Апаратне управління» - 1, «Прикладні» - 1, «Роботи» - 1, «Ігрові» - 2, «Навчальні» - 1. У запеклій боротьбі командою здобуто 5 призових місць: 1. Гук Павло, учень 5 – І класу – ІІІ місце у номінації «Апаратне управління» з проєктом «Зарядний пристрій на сонячній батареї оснащений системою автоматичного стеження за Сонцем», спеціальний приз від журі – конструктор і запрошення до участі у суперфіналі (відбір до збірної України для участі у Міжнародному конкурсі комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX 2021» м. Бухарест (Румунія). 2. Єрмоленко Олександр, учень 6 – В класу – ІІ місце у номінації «Прикладні» з проєктом «Бот Курс валют для Telegram»; 3. Прилипко Кирило, учень 6 – А класу – ІІІ місце у номінації «Анімація» з проєктом «sМaylyky»; 4. Посунько Ростислав, учень 8 – А класу – ІІІ місце у номінації «Ігрові» з проєктом «The adventures of Elvin»; 5. Педай Федір, Петровець Всеволод, учні 8 – І класу – ІІІ місце у номінації «Ігрові» з командним проєктом «Пригоди Мага»; Фіналістами чемпіонату стали: 1. Сташевська Олександра, учениця 10 – А класу з проєктом «Just be frugal»; 2. Прихленко Іван, учень 6 – А класу з проєктом «Nature created you, but what have you done for it?»; 3. Краснобаєва Аліса, учениця 6 – В класу з проєктом «Екологічна вікторина «Світ навколо нас»; 4. Сельдіна Радміла, учениця 6 – І класу з проектом «Колобок»; 5. Тахтеріна Вероніка, учениця 5 – І класу з проєктом «Розумний Крабік». Призерів і фіналістів підготувала вчитель інформатики нашої школи Зільберман Світлана Володимирівна. Фіналіста Сельдіну Радмілу підготувала Махновська Вікторія Геннадіївна.

22 березня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

22 бер. 2021

7-I до " Всесвітнього дня Води" у проєкті «Унікальна речовина- вода»