2 квіт. 2021

Книги оживають там, де живуть душа і фантазія.До Міжнародного дня дитячої книги від 4--А.

2-I до дня дитячої книги

2 квіт. 2021

До Міжнародного дня дитячої книги.

Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Дитячі книжки запрошують не тільки у світ пригод, а й пропонують подорож у дитинство, дарують приємні спогади про щасливі миті(book) До Міжнародного дня дитячої книги.

5 класи поділилися своєю улюбленою книгою до Міжнародного дня дитячої книги

1 квіт. 2021

2 - Б До Міжнародного дня птахів.

10-А до Міжнародного дня птахів

Чудовий настрій разом з 10-А

29 бер. 2021

29 березня кожного року відзначається молоде свято - ДЕНЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ!!!

27 бер. 2021

У Всесвітній день театру 10-А пригадує свої феєричні виступи на сцені

26 бер. 2021

Учні 8-Б долучаються до традиційних акцій з нагоди Години Землі. Година Землі — це найбільша світова щорічна ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів. Ми провели годину спілкування трьома мовами та взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Година Землі", де посіли призові місця!