Карантин подовжено

12 квіт. 2021

Міжнародний день космонавтики та авіації і День працівників ракетно-космічної галузі святкують 12 квітня, адже саме в цей день у 1961 році Юрій Гагарін здійснив перший політ у космос. 3-А вітає!

12 квіт. 2021

12 квітня - Всесвітній день Авіації і Космонавтики.

12 квітня - Всесвітній день Авіації і Космонавтики. 5 - Б клас здійснив віртуальну космічну подорож " Зорі кличуть", Ткаченко Василь підготував виступ- презентацію " Таємниці космосу". Літають в небі літаки, Наш курс на Місяць, на Венеру. Людина в космос піднялась. Ми покорили стратосферу. Ми живемо в космічний час, В нас мрії і серця крилаті. І в небі прославляють нас Колумби космосу завзяті.

Цікаві факти про космос.До Всесвітнього дня авіації та космосу від 4-А

8 квіт. 2021

Гордiсть учителя в його учнях!!! Вітаємо переможців відбіркового етапу міського літературно-мистецького конкурсу «Собори наших душ»!

8 квіт. 2021

5-Б клас досліджує творчість Т.Шевченка

5-Б клас досліджує творчість Т.Шевченка «Садок вишневий коло хати..." - справжнiй шедевр, який був написаний далеко вiд Батькiвщини. Коли людина далеко вiд рiдних мiсць, то надзвичайно близькими i милими серцю залишаються спогади про рiдний край, батькiвську хату, мальовничу природу. Коли у квiтнi 1847 року Шевченка заарештували, то в казематi, в нестерпному очiкуваннi вироку, роздобувши аркуш паперу, вiн написав на ньому цей прекрасний вiрш. Ми вчимося у Шевченка шанувати i любити рiдну землю, рiдний народ, нашу мову, рiдних батькiв! Де б ви не були, ким би ви не стали, пам'ятайте, що всi ви i ми - онуки Тараса Григоровича!!!
7 квіт. 2021

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя. 10-А закликає всіх вести здоровий спосіб життя
7 квіт. 2021

У рамках проведення профорієнтаційних заходів кафедрою іноземних мов ст.викл. Nataliia Nechai та доцент Alexandra Kolomoychenko провели семінар з медіаграмотності з учнями 10-А класу КЗО ССЗШ 22 ДМР. Школярі опанували нові терміни англійською, дізналися багато нового та взяли активну участь у обговоренні того, як залишатися інформаційно захищеним у медіапросторі сьогодення #IREX, #medialiteracy, #Verified!
7 квіт. 2021

До Всесвітнього дня здоров'я учні 1-І класу пригадали правила здорового способу життя, зобразивши їх на малюнках, та пройшли квест "Здоровим будь".

2 квіт. 2021

Книга - наш найкращий друг! Радимо прочитати