Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземних мов

   





Переможці районних олімпіад

Переможці районних олімпіад

Прізвище, імя учня

Місце

Предмет

Клас

Вчитель

Сирота Єлизавета

І

біологія

10-А

Шевцова І. Г.

Найдьон Кароліна

ІІІ

біологія

8-А

Шевцова І. Г.

Борисенков Дмитро

ІІ

географія

8-В

Богданов І. В.

Пушков Валерій

ІІІ

географія

9-В

Богданов І. В.

Русін Роман

ІІІ

інф. технології

10-А

Джежела О. О.

Борисенков Дмитро

ІІ

інф. (програмування)

8-В

Джежела О. О.

Найдьон Кароліна

І

історія

8-А

Скрипченко О. П.

Гришина Анастасія

ІІІ

історія

9-В

Скрипченко О. П.

Мамітько Юлія

ІІІ

історія

11-В

Михайлова А. О.

Косюг Лілія

ІІІ

історія

11-Б

Михайлова А. О.

Борисенков Дмитро

І

математика

8-В

Джежела О. О.

Смелянський Олексій

ІІІ

математика

6-І

Шелег Г. М.

Олійник Іван

ІІІ

математика

6-І

Шелег Г. М.

Громов Максим

ІІІ

математика

11-Б

Миронова І. В.

Бендецький Євген

ІІІ

математика

11-Б

Миронова І. В.

Александрова Софія

ІІІ

обр. мистецтво

5-А

Скрипченко О. П.

Музикіна Крістіна

ІІІ

обр. мистецтво

5-Б

Скрипченко О. П.

Шершун Дар’я

ІІІ

обр. мистецтво

5-Б

Скрипченко О. П.

Єфремова Катерина

ІІІ

обр. мистецтво

5-І

Скрипченко О. П.

Оніщенко Марія

ІІ

обр. мистецтво

6-А

Скрипченко О. П.

Венедиктова Яна

ІІІ

обр. мистецтво

6-В

Скрипченко О. П.

Воскобойнік Анастасія

ІІІ

обр. мистецтво

6-І

Скрипченко О. П.

Кюрчева Юлія

ІІІ

обр. мистецтво

6-І

Скрипченко О. П.

Ткаченко Аліса

ІІІ

обр. мистецтво

7-А

Скрипченко О. П.

Лепескіна Афіна

ІІІ

обр. мистецтво

7-В

Скрипченко О. П.

Яржинова Франческа

ІІІ

обр. мистецтво

7-Б

Скрипченко О. П.

Гамій Варвара

ІІІ

обр. мистецтво

8-В

Скрипченко О. П.

Задорожня Марія

ІІІ

обр. мистецтво

9-В

Скрипченко О. П.

Хмара Анастасія

І

обслуг. праця

7-А

Аліфанова Л. І.

Котляр Злата

І

обслуг. праця

9-А

Аліфанова Л. І.

Михайлова Катерина

І

обслуг. праця

9-Б

Аліфанова Л. І.

Кірсанова Тетяна

ІІІ

правознавство

9-В

Михайлова А. О.

Сирота Єлизавета

ІІ

правознавство

10-А

Михайлова А. О.

Палагута Аліна

ІІ

правознавство

11-Б

Михайлова А. О.

Сирота Єлизавета

І

укр. мова та літ-ра

10-А

Кудрявцева О. О.

Палагута Аліна

І

укр. мова та літ-ра

11-Б

Богомазова А. В.

Михайлова Катерина

І

укр. мова та літ-ра

9-Б

Богомазова А. В.

Мамітько Юлія

ІІ

укр. мова та літ-ра

11-В

Данилова Р. Л.

Кузьміних Марія

ІІ

укр. мова та літ-ра

7-Б

Жежук Н. М.

Борисенков Дмитро

І

фізика

8-В

Гордієнко Г. П.

Максін Станіслав

І

фізика

11-А

Гордієнко Г. П.

Нечитайло Маргарита

ІІІ

фізика

7-В

Гордієнко Г. П.

Говтвян Арсеній

ІІІ

фізика

8-Б

Гордієнко Г. П.

Максін Станіслав

І

хімія

11-А

Калашнікова Т. І.

Русін Роман

ІІІ

хімія

10-А

Калашнікова Т. І.

Пушков Валерій

ІІІ

хімія

9-В

Калашнікова Т. І.

Борисенков Дмитро

І

хімія

8-В

Калашнікова Т. І.

Ігнатьєв Ігор

І

хімія

7-А

Калашнікова Т. І.

 

 

 

 

 

Міжнародний конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика

Михайлова Катерина

І

укр. мова

9-Б

Богомазова А. В.

Мамітько Юлія

ІІ

укр. мова

11-В

Данилова Р. Л.

Фоменко Ліна

ІІ

укр. мова

11-Б

Богомазова А. В.

Сирота Єлизавета

ІІ

укр. мова

10-А

Кудрявцева О. О.

Горошко Катерина

ІІІ

укр. мова

9-В

Кудрявцева О. О.

Тютюнник Катерина

ІІ

укр. мова

8-Б

Данилова Р. Л.

Кузьміних Марія

І

укр. мова

7-Б

Жежук Н. М.

Артюхова Злата

І

укр. мова

6-І

Данилова Р. Л.

Нікітенко Марія

ІІІ

укр. мова

6-В

Крушинська А. О.

Ісаєва Ганна

ІІ

укр. мова

5-І

Кудрявцева О. О.

Писанка Мілена

ІІІ

укр. мова

4-А

Хомич К. Ю.

Кучеренко Софія

І

укр. мова

3-І

Щербій Г. П.

Головата Вероніка

ІІІ

укр. мова

3-І

Щербій Г. П.

 

Конкурс  ім. Т. Шевченка

Михайлова Катерина

І

укр. мова

9-Б

Богомазова А. В.

 

 

 

 

 

Конкурс «Собори наших душ»

Михайлова Катерина

І

укр. літ-ра

9-Б

Богомазова А. В.

Горошко Катерина

І

укр. літ-ра

9-В

Кудрявцева О. О.

Шипка Поліна

І

укр. літ-ра

9-А

Данилова Р. Л.

Орєхова Поліна

І

укр. літ-ра

5-І

Кудрявцева О. О.

Скиба Ірина

І

укр. літ-ра

5-І

Кудрявцева О. О.