Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземних мов

   





Гурткова робота

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

«СПЕЦІАЛІЗОВАНА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 22

З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

_____________________________________________________________

вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, 49061, тел/факс: (056) 749-63-35

e-mail: [email protected]dnepredu.dp.ua  ЄДРПОУ 33422311

   «ЗАТВЕРДЖУЮ»       

   Директор_____________Н.В. Ткач

   КЗО «ССЗШ № 22» ДМР

  .

   ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

 

 

 

 

Назва

 

Керівник гуртка

К-ть

год

каб.

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

1

 Дебатний клуб «Сучасний вимір»

 

Михайлова А.О.,

викладач історії та суспільствознавства

2

42

16.00-17.00

 

15.00-16.00

 

 

 

 

2

«Літературне краєзнавство»

 

Потапчук Ю.В.,

бакалавр з філології (української мови та літератури)

2

62

 

17.00-18.00

 

17.00-18.00

 

 

 

3

«Музичний калейдоскоп»

 

Скрипченко О.П.,

учитель музики

2

20

 

15.00-16.00

 

 

15.00-16.00

 

 

4

«Музична абетка»

Шаляхіна О.О., учитель початкових класів

2

24

 

15.00-17.00

 

 

 

 

 

5

«Музична абетка»

Коломоєць А.А., учитель початкових класів

2

9

 

 

15.00-17.00

 

 

 

 

6

«Музична абетка»

Хомич К.Ю., учитель початкових класів

2

11

 

 

 

15.00-17.00

 

 

 

7

«Музична абетка»

Петрушина В.В., учитель початкових класів

2

8

 

 

 

 

15.00-17.00

 

 

8

«Художня кераміка»

педагог-оррганізатор

Макаренко В.В.

2

20

 

 

 

 

15.00-17.00

 

 

9

 «Історичне краєзнавство»

Шаріпова К.Р.

1

42

 

 

 

 

15.00-16.00

 

 

10

«Я - громадянин»

 

Грушко В.М.,

викладач предмету «Захист Вітчизни»

3

60

 

 

 

15.00-17.00

 

 

 

11

«Джура»

Ліщенко Г.В.,

учитель фізкультури

3

СЗ

 

15.00-16.00

 

15.00-17.00

 

 

 

12

«Джура»

Костиря В.Ю.,

учитель захисту Вітчизни, трудового навчання

5

 

СЗ

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

13

«Юний рятувальник»

Віліщук Т.С.,

учитель фізичного виховання

2

СЗ

 

15.00-17.00

 

 

 

 

 

14

«Юний рятувальник»

Водяха О.В.,

учитель фізичного виховання

2

СЗ

 

 

15.00-17.00

 

 

 

 

15

«Юний рятувальник»

Будко О.А., учитель фізичного виховання

2

СЗ

 

 

 

 

15.00-17.00

 

 

16

«Біла тура»

Лях М.М.

1

46

 

 

 

 

15.00-16.00

10.00-10.45

 

 

 

 

Назва

№ каб.

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

1

«Бадмінтон»

(ДЮШОР

(Продан А.А. 

Циганков В.А.)

0979725346

спортивна зала ІІ поверх

15.30- 18.30

 

15.30- 18.30

 

15.30- 18.30

 

 

2

«Карате-до»

(Андріянов А.О.)

спортзал

 І поверх

 

15.00-19.00

 

15.00-19.00

 

10.00-14.00

 

3

Черлідинг

(Таня 0663581417

Ліна 0635971196)

спортивна зала

ІІ поверх

 

15.30-18.00

 

15.30-18.00

 

 

10.00-12.30

4

«Біла тура»

(шахи)

Лях А.А.

(0972658243)

Каб.№63

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

9.15-10.00

10.00-11.30

 

5

Вишивка стрічками

(Тетяна Василівна

0992716688)

Каб.№61

 

13.30-14.30

 

13.30-14.30

 

 

 

6

Петриківський розпис

(Котельчук С.М.

0992716688)

Каб.№11

14.30-16.00

 

14.30-16.00

 

 

 

 

7

Бальні танці

Світлана Олександрівна

0671690880

Актова зала

13.15-14.00

15.15-

16.45

 

13.15-14.00

15.15-

16.45

 

13.15-14.00

15.15-

16.45

 

 

8

Тхеквондо

(Сімейніков В.І.)

0977936899

спортзала

І поверх

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

15.30-17.00