КЗО "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови" ДМР

   

Моніторинг якості освіти

Результативність участі в олімпіадах

 

Олімпіади    2016/2017

 

Призери  районних  олімпіад

92 місця

Призери   міських  олімпіад

52 місця

Призери обласних олімпіад

6 місць

Призери Всеукраїнських олімпіад

1 місце

МАН

1 учасник

 

Нагороджено  медалями

 

Золота медаль

5

Срібна медаль

-

           

Усі претенденти на нагородження золотими медалями у 2016/2017 навчальному році  підтвердили свій рівень знань під час ЗНО (українська мова, математика, історія, англійська мова, німецька мова (Федіна Кристина – 200 балів на ЗНО), французька мова).

 

 

Підсумки вступу випускників до ВНЗ

 

           Випускники 11-х класів склали ЗНО у 2017 році на високий бал (від 180 до 200) 75%. Під час вступу до вишів обирали спеціальності, які користуються попитом на ринку України та Європи. Більшість обраних професій у 2017 році винесено ВУЗами лише на контрактні умови.

 

 

Про високу якість навчально-виховного процесу на уроках іноземних мов свідчать результати участі у Всеукраїнських предметних олімпіадах з іноземних мов:

 

Англійська мова

-          міська олімпіада - 15 переможців

-          обласна олімпіади - 2  призери

Німецька мова

-          районна олімпіада з німецької мови - 16 призових місць.

-          міська олімпіада - 8 призових місць.

-          обласна олімпіада  - 1 призове місце

-          Всеукраїнська олімпіада -  1 місце

Французька мова

-          міська олімпіада  - 1 учениця посіла 3 місце.

 

Учнів підготували такі вчителі: Ломако О.М.,  Смірнова О.І., Сімейкіна Л.І.,    Смілянець А.Л. Крюкова І.Ф., Курган Н.Ю., Курочкіна В.М., Левіна І.Л., Шепель О.О., Шепель І.О.,  Сидорук Н.В.      

 

Учні школи 2-11 класів брали участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови “Гринвіч”. 76 учнів здобули призові місця: 18 учнів отримали золотий сертифікат, 41 - срібний сертифікат та 17 учнів - бронзовий сертифікат.

Учні 11-х класів брали участь у тестуванні рівня англійської мови з аудіювання. Мальцев Петро (5-Б), Алєксєєва Рита (5-Б) успішно здали міжнародний екзамен Флаєз Кембрідж Ян Льонез.

За результатами Міжнародного мовного іспиту сертифікат рівня В2 з англійської мови має випускниця 11 класу Шайтанова Алевтина та сертифікат рівня В2 з французької мови Ющенко Олена.

Маємо 3 переможці міжнародної програми “Флекс”, яка фінансується Урядом Сполучених Штатів Америки. Учні 10-х класів Калашнік Ірина, Плахотній Олексій та Бровкіна Валерія протягом 2017/2018   безкоштовно навчаються в  школах США.

Вчителі англійської мови співпрацюють з міжнародним проектом “Дженерейшн глобал”. Учні 8-11 класів брали участь у 2 міжнародних відео конференціях за темами “Екологія” та “Мир і примирення”, писали  власні блоги, коментували блоги інших учнів на вибрану тему. В лютому місяці протягом 4 тижнів учні писали блоги з учнями Індонезії за темою “З ким би я примирився”, “Хто надихає мене на примирення”. За активну участь учнів у проекті Дженерійшн глобал школа учні та вчителі нагороджені срібними сертифікатами.

    Протягом 2016/2017 року вчителі кафедри гуманітарних дисциплін працювали над створенням україномовного середовища, національним та патріотичним вихованням учнів.
           Проведено свято для старшокласників «Українські вечорниці» під керівництвом учителя Кудрявцевої О.О.  при допомозі усіх вчителів кафедри. Свято до Дня української писемності та мови «Допоки є Шевченка мова, допоки Україна є» (уч. Богомазова А.В.). Випущено тематичні газети учнями 6-10 класів (уч. Богомазова А.В., Жежук Н.М., Кудрявцева О.О.).


          Проведено шкільний конкурс читців віршів про рідну мову у 5-11 класах (до Дня української писемності та мови) (уч. Жежук Н.М., Богомазова А.В., Кудрявцева О.О.).

Підготовлено шкільні олімпіади з української мови, конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика, мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка.

          За результатами шкільної олімпіади 5 учнів узяли участь у районній, міській, обласній олімпіаді з української мови.

 

Переможці:

-          Тютюнник Катерина (7-Б) - І місце (вчитель Данилова Р.Л.),

-          Калашнік Ірина (10-Б) – І місце (вчитель Богомазова А.В.),

-          Сирота Єлизавета (9-В) – ІІ місце (вчитель Кудрявцева О.О.),

-          Кущ Софія (7-Б) – ІІІ місце (вчитель Данилова Р.Л.).

-  Калашнік Ірина посіла ІІ місце (місто), ІІІ місце (область) (Богомазова А.В.).

 

Маємо переможців у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка. Переможці у районному, міському, обласному (заочному) турах Калашнік Ірина (10-Б) - І місце, Михайлова Катерина (8-Б) - І місце (вч. Богомазова А.В.).  Калашнік Ірина посіла І місце в обласному турі та ІІІ -  в Україні. Михайлова Катерина посіла ІІ місце в області, І місце в Україні. Обидві учасниці  нагороджені дипломами МОН. Михайлову Катерину було запрошено на нагородження до м.Канева на Чернечу гору, де учениця отримала цінний подарунок. За підсумками даного конкурсу Михайлова Катерина за наказом МОН України протягом навчального року буде отримувати стипендію Президента України.

Вчителі підготували переможців районного та міського літературних конкурсів «Собори наших душ».  Увійшли до чергової однойменної збірки: Кривогуз   Анастасія (11-А) (вч. Богомазова А.В.), Перерва Інна (11-А) (вч. Богомазова А.В.), Федіна Кристина (11-А) (вчитель Богомазова А.В.), Михайлова Катерина 8-Б  (вчитель Богомазова А.В.), Горошко Катерина (8-А) (вчитель Кудрявцева О.О.), Андріященко Поліна (8-А) (вчитель Кудрявцева О.О.), Кременчуцька Маргарита (5-Б) (вчитель Кудрявцева О.О.).

13 учнів узяли участь у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика.

Переможці:

-          Алмазова Анастасія (5-Б) – 2 місце (Данилова Р.Л.)

-          Кузьміних Маргарита 6-Б – 3 місце (Жежук Н.М.)

-          Тютюнник Катерина (7-Б) – 3 місце (Данилова Р.Л.)

-          Михайлова Катерина (8-Б) – 1 місце (вчитель Богомазова А.В.)

-          Горошко Катерина (8-А) – 3 місце (Данилова Р.Л.)

-          Сирота Єлизавета (9-В) – 3 місце (Кудрявцева О.О.)

-          Сливка Софія (9-В) – 2 місце (Кудрявцева О.О.)

-          Калашнік Ірина (10-Б) – 1 місце (Богомазова А.В.)

-          Мамітько Юлія (10-В) – 3 місце (Данилова Р.Л.)

-          Адамська Поліна (11-А) – 3 місце (Богомазова А.В.)

-          Корлюк Олександр (3-В) – 2 місце (Шаляхіна О.О.)

-          Візир Даша (4-В) – 2 місце (Візир В.А.)

-          Волошина Єлизавета (4-Б) – 3 місце (Петрушина В.В.)

 

у міському етапі Калашнік Ірина посіла І місце, Михайлова Катерина - ІІ місце

у обласному етапі Калашнік Ірина посіла ІІ місце (Богомазова А.В.).

 

 

У регіональному конкурсі «Змагаймось за нове життя» (ім. Лесі Українки) учні    10-Б класу Красовська Анастасія, Прийма Олександр, Калашнік Ірина посіли І місце, у міжнародному етапі Прийма Олександр у номінації «Декламація» посів І місце, Калашнік Ірина у номінації «Твір» ІІІ місце. Подяку отримали директор школи Ткач Н.В. та вчитель Богомазова А.В. за творчий пошук і високопрофесійну підготовку молоді до конкурсу від міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього». Автором відеозйомки була учениця 10-Б класу Дубовикова Вікторія.

 

Математика, фізика, інформатика

районна олімпіада

-          Астаф’єв Денис, 7-Б   (І місце)

-          Курова Марія, 8-А (ІІІ місце)

міська та обласна олімпіада

-          Астаф’єв Денис, 7-Б   (ІІ місце).

 

Школа працює у проекті «Інтелект України». Вчитель викладає математику за цим проектом.

Перемоги учнів на олімпіадах та різноманітних конкурсах у 2016/2017 навчальному році має вчитель математики Ковальчук Світлана Василівна та Джежела О.О.:

-          ІІ місце в районній олімпіаді з математики – Волошин Т., 6-Б кл.

-           І місце в міській та обласній олімпіаді з математики – Борисенков Д., 7-В кл.   (у співпраці з Джежелою О.О.)

-          38 учнів брали участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”.

В рамках роботи над науково-методичною проблемою “Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики” було проведено інтерактивні уроки в 5-6-х класах на тему “Практичне вивчення геометричних фігур”.

Вчитель фізики Гордієнко Галина Петрівна працює над темою : «Втілення   інтерактивних методик  уроках фізики», що приносить вагомі результати для школи гуманітарного напрямку:

-          1 етап олімпіади з фізики - 3 переможці.

-          2 етап олімпіади з фізики – 2 переможці.

-          Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» - 8 переможців

-          Інтерактивний урок астрономії за участі американського волонтера «Dnipro – Space capital of Ukraine».

-          Інтерактивний урок астрономії за участі американського волонтера «Dnipro – Space capital of Ukraine».

-          Захист проектів на уроках фізики

Джежела Олена Олександрівна використовує метод проектів, спрямований на оволодіння учнями методами і засобами інформаційної технології вирішення завдань, формування навичок свідомого і раціонального використання комп'ютерів у своїй навчальній, а потім професійної діяльності. За останні два роки учні Олени Олександрівни досягли високих результатів на  рівні міста, області, України. До проекту були залучені учні 8; 10 класів.

Учні 8 класів показали найкращі результати (http://info22school.blogspot.com/p/blog-page_27.html) Курова М.,  Котляр З., Третьяк О.

 

Кращі роботи учнів10 класів http://info22school.blogspot.com/p/blog-page_27.html  Колабін Є. , Маслов Р., Бровкіна В., Мамітько Ю. , Бабіч К., Музичук Г.

            Вчитель на базі школи керує роботою ІТ- школи за програмою «Школяр-програміст», Структурне програмування (Комарицька А. , Федючук Т. , Шелег М. , Яцун А. , Гура Б ., Харб Д. )

Учні успішно закінчили перший курс навчання, пройшли два інтенсиви з вивчення об’єктно-орієнтованого навчання і мають право навчатися програмувати під Android у літній ІТ-школі.

Активно та результативно учні разом з учителем приймали участь у обговоренні книги «МІСТО СТАРТАПІВ» та у першому всеукраїнському марафоні з програмування «ХАКАТОН»

У 2017 році у конкурсі «Кенгуру» взяли участь 272 учні, з них 42% отримали сертифікати доброго й високого рівня

Природничі дисципліни

районні олімпіади:

Біологія:

-          Сирота ----------  9-В - І місце (Вчитель Шевцова І.Г.).

-          Сливка ---------9-В - ІІ місце (Вчитель Шевцова І.Г.).

-          Пушков Валерій  8-В - ІІ місце (вчитель Костренко Г.Г.).

Хімія:

-          Адамська Поліна 11-А - І місце – (вчитель Калашникова Т.І.)

-          Максін Стас 10-А – І місце – (вчитель Калашникова Т.І.)

-          Русін Роман 9-В – ІІІ місце (вчитель Калашникова Т.І.)

Географія:

-          Мамітько Юлія 10-В – 1 місце (вчитель Калашникова Т.І.)

-          Чорний Антон 11-А – 1 місце (вчитель Калашникова Т.І.)

-          Вовк Денис 11-А- ІІІ місце (вчитель Калашникова Т.І.).

-          Пушков Валерій 8-В – І місце (вчитель Богданов І.В.).

-          Оніщенко Анна  9-А – І місце (вчитель Богданов І.В.).

 

Протягом навчального року  організовано та проведено на високому рівні екологічні акції:

- турбота за природою;

- еко-відео (соціальні ролики 10А);

- еко-творчість (годівнички,  вся школа);

- еко-фест (І місце у Дніпрі);

- еко-акція «Збережи дерево» (збір макулатури);

- еко-акція «Батарейки»;

- свято зимуючих птахів

- акція «Збережемо першоцвіт».

           

Початкова школа

За підсумками районного і міського Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика серед  3-4 класів:

-          3 класи: Корнюк О. (3-В) – ІІІ місце(район)

-          4 класи: Візир Д. (4-В) – ІІ місце (район), Волошина Л.(4-Б) – ІІІ місце (район).

Регіональний тур з усного рахунку «Міксіке» - Гур’єва Дар’я (4-В) –  ІУ місце, Корнюк Олександр (3-В) – І місце. 4-В клас увійшов в п’ятірку кращих класів області на онлайн етапах змагань з усного математичного рахунку Вчитель Візир В.А.).