Фінансова діяльність 2014/2015 н.р.

Комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови » Дніпропетровської міської ради має Піклувальну раду, до якої входять батьки учнів.

Голова піклувальної ради школи – Гажимон Лариса Григорівна.

За рішенням Піклувальної ради від 24.09.2013 року (протокол № 3) батьківська громадськість заключила договір з благодійним фондом «Майбутнє освіти» про надання благодійної допомоги (№ 3/24 -09-2013).

Фонд надає благодійну допомогу ЗНЗ для виконання статутних завдань на прохання школи в межах програми допомоги на 2013-2015 р.р. в межах коштів, що одержані за цільовим призначенням ( грошові заохочення, матеріальна допомога, надання безповоротного і поворотного майна, оплата проведення ремонтно-будівельних робіт, оплата інших виконаних робіт, оплата надання послуг тощо).

Тісно співпрацює   адміністрація школи, вчителі з батьками, батьківським комітетом. Це співпраця за різними напрямами роботи: виховання та навчання дітей, організація дозвілля. матеріально-технічне забезпечення тощо.

Благодійним фондом "Майбутнє освіти України" для потреб комунального закладу "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови" Дніпропетровської міської ради протягом 2014/2015 навчального року було надано допомогу у вирішенні наступних  питаннь :

- цілодобова охорона школи;

- для потреб протягом навчального року здійсненно придбання побутових товарів та будівельних матеріалів для поточного ремонту;

- вирішено питання з придбання поліграфії та канцтоварів;

- здійснено закупівлю електротоварів;

- закупівля необхідних матеріалів для літнього ремонту

- здійснено частковий ремонт системи каналізації;

- здійснено частковий ремонт системи опалення.

Протягом  2014/2015 року за батьківські кошти було здійснено у класних кімнатах:

- закуплено ростові меблі у каб. 8, 20, , 41, 53;

- придбано телевізор до каб. 11, 24, 25, 26,

- куплено принтер та процесор  до компютера у каб 26, - оновлено кришки на партах у каб. 37,

-  у каб. 54 зроблено відкоси на вікнах,

- замінено лампи у каб. 49;

- відновлено стелю у каб. 7, 41,

- замінено гардину у каб. 28,

- каб. 29 зроблено підвісну стелю та придбано килим для ігрового куточка,

- у каб. 9 зроблено натяжну стелю, оновлено шпалери, відремонтовано батарею тощо.

- замінено на нові меблі у каб.  6 (англійська мова)

- створено сучасну ігрову кімнату для учнів 1-х класів, кабінет для ГПД;

- замінено двері у актовій залі (випускники 11-А класу)

- придбано мультимедійний проектор;

- придбано радіомікрофони;

- закуплено хоз.товари;

- придбано для медичного кабінету ліки для первинної допомоги;

У травні озеленегл шкільне подвір’я

- придбано та встановлено 2 відеокамери для спостереження на вулиці.

Матеріально-технічну базу ЗНЗ було покращено через бюджетні кошти:

міська Програма «Безпека» (8 камер відеоспостереження, відеорегістратор, монітор та підключення системи до роботи)

відбувся косметичний ремонт гімнастичної спортивної зали (відштукатурено та пофарбовано стелю, стіни, відкоси, пофарбовано підлогу);

придбано холодильник «НОРД» для медичного кабінету;

придбано ваги для їдальні, мийка для посуду

Спонсорські кошти:

придбано меблі для ігрової кімнати ГПД;

відбувається капітальний ремонт спортивного майданчика (футбольне поле, волейбольна та баскетбольна ділянка, тренажери для воркаута, встановлено скамейки для глядачів);

подаровано меценатами ноутбук, мультимедійний проектор з штангою для кріплення, інтерактивна дошка;

будується вуличний дитячий  ігровий майданчик;

придбано вуличні вазони для квітів, омолоджено дерева.

Порушено клопотання про  ремонт покрівлі над навчальними кабінетами 41, 42, 43, 57

Залишається немало: потребують капітального ремонту   ігрова спортивна зала та харчоблок, згнили вікна у рекреаціях і внутрішній двір школи не придатний для використання, він аварійний, потребують заміни лампи у коридорах та багатьох класних кімнатах, необхідна  заміна шкільних меблів: стільці, парти, які не відповідають  естетичним нормам. Хвилює система опалення, але ці проблеми не тільки у нас. Проблем багато, але вони на постійному контролі.